Łączna liczba wyświetleń

środa, 23 czerwca 2021

Zbuduj krąg kamienny

 

Krąg kamienny jest konstrukcją wykorzystującą energię kamieni. Żeby zbudować krąg kamienny należy posiadać przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu radiestezji.

Kamień prawie zawsze posiada energię 2500 jednostek Bovisa, takie natężenie energii jest bez znaczenia dla organizmu człowieka i otoczenia. Każdy kamień posiada zasięg promieniowania, którego energia maleje wraz z odległością od niego. W kręgach każdy kamień powinien łączyć się z zasięgiem promieniowania z dwoma sąsiednimi kamieniami, taki układ decyduje o energii konstrukcji, zawsze większej od otoczenia. Odległość między kamieniami konstrukcji ma znaczny wpływ na natężenie energii kręgu. Cechą charakteryzującą każdy kamień jest polaryzacja oraz oś energetyczna zakończona biegunami północnym i południowym. Ustawienie osi energetycznej decyduje o tym, że krąg ma zawsze znaczną energię tylko w środku, tylko na zewnątrz, bądź w środku i na zewnątrz.

Przeanalizujmy to na kręgu składającym się z 12 kamieni ustawionych polaryzacją ujemną do dołu.

1)    Bieguny północne osi energetycznych znajdują się na kierunkach północnych (północny zachód, północny wschód). Krąg ma znaczną energię tylko w środku, na zewnątrz  nie uległa zmianie.  Dwa, potem cztery kamienie zostały obrócone o 180 stopni, krąg ma energię tylko w środku.

2)    Bieguny północne osi energetycznych znajdują się na kierunkach południowych (południowy zachód, południowy wschód). Krąg ma znaczącą energię tylko na zewnątrz w środku jest energia pierwotna otoczenia. Dwa, cztery kamienie zostały obrócone o 180 stopni, krąg posiada znaczącą energię tylko na zewnątrz.

3)    Energia kręgu występuje w środku i na zewnątrz. Nieparzysta liczba kamieni ustawionych osiami w jedną stronę zawsze da energię w środku i na zewnątrz. Krąg posiadający parzystą liczbę kamieni, w których połowa zwrócona osiami energetycznymi w jednym kierunku a druga część w przeciwnym będzie posiadał promieniowanie w środku i na zewnątrz.

Kiedy krąg nie posiada energii?

 Jeżeli w kręgu znajduje się jeden kamień zwrócone polaryzacją ujemną do góry a pozostałe mają dodatnią polaryzację to nie ma żadnej energii kręgu. Dwa, cztery kamienie zwrócone polaryzacją ujemną do góry nie mają wpływu na wielkość emitowanej energii kręgu. Natężenie energii jest zależne od liczby kamieni i odległości między nimi.

Rodzaj energii kręgu.

Przykładowy krąg ma rodzaj energii określany kolorem radiestezyjnym fioletowym. Fiolet jest energią dominującą i wynosi 55%, występują również czerwony, pomarańcz i niebieski. Ustawiając tylko jeden kamień dokładnie osią energetyczną na kierunku północ-południe, krąg zmienił rodzaj energii dominującej na biały 70% powodując jednocześnie podwyższenie natężenia energii konstrukcji. Bieguny osi energetycznej kamienia powinny pokrywać się z biegunami magnetycznymi ziemi.

Powyższy przykład dotyczy kręgów z parzystą liczbą kamieni bez względu na ich liczbę, przy nieparzystej liczbie kamieni występują trochę inne uwarunkowania.

Uwagi końcowe.

Omawiana budowa i właściwości konstrukcji dotyczy kręgów utworzonych z pospolitych kamieni. Na polach można spotkać kamienie, które nazywam pulsacyjnymi gdyż natężenie i rodzaj energii zmienia się cyklicznie w ciągu doby. Krąg kamienny, w którym znajduje się, chociaż jeden kamień pulsacyjny będzie o określonych godzinach wykazywał bardzo wysoką i korzystną energię, a potem niską ze znacznym promieniowaniem elektromagnetycznym. Kręgi kamienne można programować po przez działanie mentalne na jeden z kamieni, bądź na jego środek.

Kręgi kamienne są ciekawymi konstrukcjami wykorzystujące prawa natury. Medytacja w lesie, polu może być bardziej efektywna niż w kręgu przy założeniu, że nie dochodzą nas dźwięki cywilizacji.

.

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz