Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 24 czerwca 2021

Zbuduj piramidę, jednak po co?


W publikatorach opisywane właściwości energetyczne piramidy dotyczą brył geometrycznych a nie konstrukcji egipskiej. Ostrosłup o podstawie kwadratu potocznie zwanym piramidą ma tylko jedną cechę wspólną z konstrukcją egipską, kąt 51 stopni. Identyczne właściwości energetyczne bryły będą wykazywały również przy kącie nachylenia ścian bocznych 25*42` i 77*08`.

Jakie wymiary powinien posiadać ostrosłup?

1)    Krawędź podstawy kwadratu powinna posiadać dokładnie wielokrotność 9mm, nie ważne czy to będą metry czy centymetry.

2)    Krawędź ściany bocznej wyliczysz z twierdzenia Pitagorasa biorąc połowę długości krawędzi podstawy i wysokość ściany bocznej.

3)    Wysokość ściany bocznej określisz funkcją sinusa 51*25` i połową długości podstawy bryły.

4)    Wielkość i rodzaj energii ostrosłupa zależna jest od precyzji wymiarów oraz ustawienia krawędzią podstawy na kierunku północ-południe. Różnica wymiarów powyżej 2mm (bez względu na długość) oraz odejście o 2 st0pnie z kierunku magnetycznego ziemi likwiduje oczekiwaną energię.

Właściwości energii brył cechuje nieprzenikanie przez materie gęstą, będzie jedynie powlekała obiekt i po ustaniu kontaktu ulega wyparowaniu. Wody i żywności w bryle nie naenergetyzujemy. Człowiek w takiej konstrukcji podniesie energię ciała fizycznego a to dzięki aurze gdyż ona wchłania energię otoczenia i przekazuje do organizmu.

Prostszym sposobem znacznego podniesienia energii ciała jest wzięcie do ręki kostkę o dokładnych wymiarach wszystkich krawędzi uwzględniających wielokrotność 9mm, walec mający tą wielkość w średnicy i długości ma identyczna właściwości. Bryły takie zawsze wykażą 200 000 jednostek BSM w kolorze radiestezyjnym białym bez względu na rodzaj materiału i w dowolnym położeniu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz